Головна »»» Новини

Google зробив одну з наймасштабніших змін алгоритму пошуку в своїй історії

Пошуковик Google змінить алгоритм пошуку: якщо раніше він вівся за рахунок збігів ключових слів, то тепер його метою стане розуміння змістів і взаємозв'язків в ході пошуку, що дозволить обробляти складніші пошукові запити, заявили в Google Inc. Про це пише The New York Times.

Газета зазначає, що зміни формули пошуку будуть найбільш значущими з 2000 року і торкнуться близько 90% всіх запитів. Оголошення про перехід на новий алгоритм Hummingbird (Колібрі) було приурочено до 15-ї річниці пошуковика. Захід пройшов в тому самому гаражі, який орендували творці Google на самому початку їхнього проекту.

До такого кроку Google підштовхнули користувачі, які створюють все більш довгі і витончені запити і все частіше використовують голосовий набір при пошуку з мобільних телефонів, розповіли топ-менеджери компанії.

"Вони сказали:" А давайте виймемо і повністю замінимо двигун в автомобілі 1950-х років. Сказати по справедливості, суспільство, схоже, навіть не помітило, що Google на повній швидкості вирвала двигун і замінила його чимось іншим ", - зазначив творець і редактор галузевого блогу Search Engine Land Денні Саллівен.

Виявилося, що самі зміни були внесені ще місяць тому. Деталей нового алгоритму Google майже не розкривала.

Нагадаємо, що тепер в пошуковому рядку Google можна набирати запити, що починаються зі знака #. Згідно завіреннях компанії, за такими запитами в пошуковій видачі будуть відображатися не тільки найпопулярніші інтернет-сторінки, що цікавлять користувача, але і пости із соціальних мереж, що містять зазначений хештег.

 
27.09.2013
1645 переглядів