Головна »»» Новини

Поляк побудував музичний інструмент, спроектований Леонардо да Вінчі

Інструмент не був побудований ні за життя великого мислителя , ні , протягом дуже довгого періоду часу , після його смерті.

І тільки через багато століть поляк на ім'я Славомир Зубрицький ( Slawomir Zubrzycki ) відтворив цей інструмент в реальності. Сам інструмент являє собою щось середнє між фортепіано і віолончеллю , у всякому разі , так стверджує польський майстер .

Музичний інструмент спроектований Леонардо да Вінчі

І дійсно , цей інструмент можна охарактеризувати як клавишно - струнно- смичковий . Зовні все виглядає начебто як фортепіано , але всередині ховається особливість . А саме - чотири обертових колеса , по ободу яких натягнутий кінський волос . Колеса постійно обертаються , завдяки ножної педалі , на яку повинен наступати музикант. А при натисканні на певну клавішу інструменту на колесо опускається струна , про яку треться кінський волос .

Звук виходить досить цікавим, і нижче ви зможете прослухати кілька музичних композицій , у виконанні творця інструменту.

Інструмент вельми складний , на його відтворення за проектом да Вінчі у поляка пішло 5000 годин. Інструмент отримав назву Viola Organista .

 
23.11.2013
1935 переглядів