Головна »»» Не по темі

Технарі знайшли низькорівневе підключення до жіночої точки G

У мене дуже коротка, але кумедна новина. Таки чіпізація гряде, і це неминуче і нічого з цим не поробиш (але це тема окремої великої розмови).

Але ось які це може приймати форми - тут треба зауважити, що просто ніякої фантазії не вистачить, ось вам живий приклад внизу під катом. Новина вийшла трохи оффтопічная і пікантна, але хайтек в ній, кахи ... «Має місце бути»: хакери від науки у вільний від роботи час обійшли природний інтерфейс і підключилися безпосередньо навпростець до підсистеми відповідальної за жіночий оргазм. Як казав свого часу мій прєпод - великий шанувальник асемблера, - «до біса всі ці віртуальні машини, завжди потрібно бути ближче до заліза, адже це просто колосальна перевага»!

Недавні дослідження хвороби Паркінсона дали дуже несподівані результати, я б навіть сказав - що дуже несподівані. Вчені невозбранно експериментували з чіпами, які імплантували в певні ділянки головного мозку, і якими потім стимулювали ці ділянки мозку електричними розрядами слабкими струмами, так би мовити, стимулюючи цим у хворої людини ступінь його усвідомлення.

Чіп цей добре себе показав і став вставлятися вельми широко, але як це водиться у великій науці, в цьому ще новому і почасти стрьомно справі були незабаром помічені забавні побічні ефекти.

Чоловіки-технарі, які проводили ці експерименти, вельми зацікавилися раптово виявленими сайд-ефектами, і вже так би мовити на добровільній основі (поза рамками фінансування і у вільний від роботи час, ну ви зрозуміли) ними були проведені додаткові експерименти. Результат - при імплантації даного стимулюючого чіпа в мозок жінки в область між очима (по латині Orbitofrontal Cortex), можна допомогти цій жінці досягати надзвичайно глибоких і просто неймовірних за силою оргазмів.

Ці нейро-фахівці  стримано жартують, що вони знайшли спосіб підключення до знаменитої жіночої «точки G» на найнижчому рівні прямо через BIOS мозок, що так сказати позбавляє від продовження довгого і безуспішного пошуку цієї напівміфічної в народі точки в більш цікавих традиційних жіночих місцях .

У всій цій історії є один аспект - ця жінка-доброволець «з проблемами в сексуальному житті» (ну, якщо говорити неполіткоректно і прямо, що на моєму блозі можна валяти запросто, - «з фригідністю») погодилася на подібну операцію. Треба сказати, що операція зовсім не небезпечна і досить проста.

У своєму звіті учені досить буденно і по-канцелярски описують «як цей чіп потрібно правильно використовувати».

Знаєте, особисто мене поки обнадіює у всій цій історії, що чоловік-партнер поки виразно таки потрібен «для досягнення оптимального результату» (як пишуть британські вчені). Погана новина в тому, що абсолютно невідомо що ж буде в наступних версіях цього чіпа, так як ці вчені щось там у своєму звіті таємничо бубонять про «продовженні вдосконалення цього перспективного механізму стимуляції».

Друге що приходить на розум у зв'язку з усім цим, це експерименти над щурами в ящиках Скіннера з імплантованими в їх мозок електродами, які в результаті нескінченної стимуляції своїх зон відповідальних за задоволення в кінцевому підсумку фактично добровільно вмирали від виснаження.

І що цікаво - як пише все те ж джерело, жінка брала участь в цих експериментах вже через півроку використання чіпа попросила-таки прибрати їй ентот чіп з її голови, в доповіді це дуже обтічно мотивується як «по суто особистих причин».

 

Шукаю раба, або як кодери конектяться до точки G

Другий побічний момент - цей центр відповідальний не тільки за отримання суто сексуального задоволення, але також і за задоволення від прийняття їжі (у нас спільний процесинговий центр на всю цю фігню - тут природа трохи вирішила заощадити на ресурсах), тому в пустотливих думках вчених вже загорілася ідея походу знизити таким чином і обсяг споживаної їжі, щоб допомогти жінці скинути при цьому свій зайву вагу цілком природним способом (ця жінка-експериментатор повністю підтверджує це, схуднувши за ці півроку під час свого експерименту, ставши їсти менше звичайного).

Взагалі, хлопаки, я тихесенько офігіваю: куди ми все як біологічно загальний загін приматів взагалі рухаємося? Особисто мені чомусь страшно уявити життя людську років через 50-60 - занадто мало спільного у ній буде з днем ​​сьогоднішнім. Але мужикам я б особисто порадив виразно бути насторожі у зв'язку з усім цим бурхливим науково-технічним прогресом, я ще не знаю як, але вже відчуваю печінкою, що нас це може в підсумку дуже не кволо бортануть по життю.

Якось таки трохи сцикотно за своє чоловіче майбутнє в такому ідеально-жіночому світі ...

 
19.01.2013
2204 переглядів