Головна »»» Не по темі

Злочин і кара, або історія програміста Надава Ніренберга

Ні, все було не зовсім так, як пише NY Post, першоджерела треба читати, а то виходить якийсь зіпсований телефон. У реальності ці події розвивалися трохи інакше.

Хлопець-програміст Надав Ніренберг з Брукліна, 27 років від народження, в це Різдво повертався з вечірки, хлопець був напідпитку і забув у таксі свій улюблений iPhone 4S.

Ну, з ким не буває? Зателефонувавши поутру в службу таксі та запитавши «знайшли там чого?» - І отримав негативну відповідь. Що ж робити? Від себе в якості пояснення додам, що в США їх поліція НЕ займається краденими телефонами бо ніякого здоров'я на це не вистачить, для цього існують спеціальні служби, які проведуть для вас потрібні спецзаходи, і які, по-перше, коштують недешево, а во-друге, надаються виключно на умовах передоплати. Тому хлопець прийняв єдино вірне рішення - забити.

А от далі в його житті почали відбуватися ось такі ось какбе дивні речі.

Треба сказати, що наш герой крім full-time програмування, ще займався музикою (трамбоніст) і інвестиціями в акціїї. Коротше, в перервах між програмуванням він підробляв інвестиційним брокером. Крім того (напевно, ночами) він активно захоплювався дейтинг - знайомством з дівчатами на місцевому сайті знайомств.

Ось така от багатогранна особистість.

І ось якраз на сервісі знайомств, вже через три доби після втрати своєї трубки він помітив дивну активність. На його поштову скриньку стали сипатися повідомлення про отримані повідомлення з сайту знайомств. Заглянувши на сайт він виявив, що в його акаунті кипить шалена активність, - якийсь мачо десятками забиває стрілки дівчатам від його імені, використовуючи його аккаунт, історію листування, фотографію та особисті дані. Програміст Надав застосував своє алгоритмічно-натреноване мислення і здогадався, що в аккаунт входять до його втраченого телефону з закеширувати паролями, який таким чином виявив ознаки здобуття свого нового власника.

Замість того, щоб тупо змінити пароль, цей хлопець-програміст вирішив вчинити інакше. Разом з другом він створив на цьому сайті знайомств фейковий акаунт з супер-мега красунею Дженніфер Гонсалес, після чого зайшов гостем у свій захоплений акаунт і запросив типу як себе самого на зустріч з нею, буквально засипавши в чаті своє альтер-его чоловічими компліментами.

Звичайно, звичайно, злодюжка на тій стороні не зміг встояти перед атракторів з ТТХ в 90-60-90 в блондиниста виконанні і легковажною мексиканської прізвищем. Гонсалес запропонувала злодюжці спільне нічне рандеву, запросивши його на ніч в своє бунгало на околиці міста. Злодюжка на крилах любові з'явився в гості точно хвилина в хвилину, з пляшкою дорого вина і тортом напереваги, благоухая духами.

Джобс і Мєдвєдєв - телефон поверни

А ось тут починаються культурні відмінності - грань, яка проходить між «ними і нами». Що, думаєте, чекало цього злодюжку і ловеласа за відкрилися дверима? - Два суворих молодих хлопці, один з яких до того ж був програмістом і інвестором.

 

На цій тривожній ноті відразу розчарую читача: ніяких мордобоїв не було, і дорогий костюмчик гостю навіть не пом'яли. У злодюжки ввічливо попросили віддати смартфон, після чого йому дали (!) Купюру в 20 баксів, після чого всі разом обнялися і як пише газета - «його відпустили, весело сміючись всі разом». Це - Америка, синку.

Ці протестанти виявляють для мене чудеса духовності і нелюдською толерантності.

Навіть боюся припустити, що було б з цим злодюжкою в разі такої ось зустрічі у нас, наприклад, у православній Україні, в якому-небудь районі Троєщини. У коментарях до статті в NY Post за версту видно православно-російський дух, ось приклад його зримого вияву у вигляді коментаря: «vrezat 'bi emu v ego mordu» - це приблизно те, що я і очікував у фіналі цієї розв'язки, але .. . це, Америка, синок не будемо повторюватися.

 
19.01.2013
2327 переглядів