Головна »»» Статті

Розробка сайтів

Розробка сайтів це процес який вимагає грамотного планування. Починається розробка сайту з принципового моменту - статичним або динамічним він буде? Кажуть, що статичні сайти - це минуле століття, проте слід розуміти, що головне для сайту - це досягнення цілей і поставлених перед сайтом завдань, якщо це можливо, використовуючи статику, то це буде оптимально. Статистика показує, що правильно розроблені і розкручені статичні сайти, як і раніше популярні і прибуткові. Динамічний сайт дає більш гнучкий контроль, спрощує роботу з матеріалами, але накладає ряд обмежень на вибір хостингу.

Як зробити сайт популярним? Можна купувати посилання на сайт, можна заплатити google і ваша реклама буди висвітлюватись при пошуку за певними фразами, а можна розвивати сайт за допомогою унікального контенту.

Наприклад, Ви продаєте душеві кабінки, бойлери і тд. Користувач заходить на ваш сайт, дивиться ціни та продукцію і все, на цьому його перебування на вашому сайті закінчується...

Тепер розглянемо ситуацію коли ваш сайт містить унікальний контент, наприклад статті типу "як самому встановити душеву кабінку" - користувач читає, і він стає постійним відвідувачем вашого сайту в пошуках корисних порад! Повірте моєму досвіду, коли він буде думати де придбати душеву кабінку - він звернеться до вас: він знає адресу вашого сайту, він вірить у ваш професіоналізм і даю 100% гарантії він не буде сам її встановлювати, він заплатить лишніх пару гривень, але буде знати, що роботу виконали професіонали своєї справи!

Додайте декілька анекдотів по вашій спеціальності (які стосуються вашої роботи, але в яких відсутні вузькопрофільні поняття) тоді в людей ваш сайт та ваша організація буде викликати позитивні емоції, навіть на рівні підсвідомості.

Дбайте про клієнтів, а наші спеціалісти подбають про ваші цілі та фантазії!!!

 
09.03.2011
2526 переглядів